Strelci: Bojović u 40', Radivojević u 45' i Pejović u 57' (P) za Mladost, a Luković u 31' za Voždovac

Žuti kartoni: Andrić, Bojović, Tumbasević, Pejović, Odita (Mladost), a Purtić, Mihajlov, Trujić (Voždovac)

Mladost:Rosić, Jovanović P, Šatara, Andrić, Leković, Pejović, Tumbasević, Radivojević, Bojić(od 89' Odita), Pavlović(od 90' Pešić) i Bojović(od 85' Sinđić).

Voždovac: Ilić, Jovanović, Pavlović(od 59' Purtić), Mikić(od 46' Matović), Mihajlov, Ćirković, Srnić, Arsić, Trujić, Stuparević(od 77' Mašović) i Luković.

Fudbaleri Mladosti savladali su ekipu Voždovca rezultatom 3:1 u utakmici 27.kola Super lige Srbije. Veoma kvalitetan protivnik, sa visokim nivoom fudbalskog znanja bačen je na kolena, a nova tri boda, plavo-belima donela su i matematički izboren plej-of, a samim tim i opstanak u ligi. Voma zgusnut raspored utakmica u kome je Mladost odigrala 5 mečeva za 15 dana okončan je pobedama u Kupu i prvenstvu, pa tim Nenada Milovanovića u dobrom raspoloženju ide na reprezentativnu pauzu. Na meču protiv “Zmajeva” u domaćem timu zbog kartona nije bilo kapitena Ivana Miloševića, dok je prvi put posle operacije meniskusa, minute na terenu proveo Obiora Odita. Gosti su znatno bolje otvorili utakmicu što je rezultiralo vođstvom u 31.minutu golom Lukovića. Tek tada domaći grači su se probudili i u narednih petnaest minuta postigli dva pogotka. Strelci su bili Bojović u 40. i Radvojevć u 45. minutu, a kod oba gola asistent je bio Pavlović. U drugom delu igre Mladost je u potpunosti dominirala i stvorila veliki broj prilika, ali jedini pogodak postigao je Pejović u 57. minutu iz jedanaesterca. Prethodno je Mihajlov rukom zaustavio udarac Bojovića. U prvenstu Super lige Srbije sledi pauza zbog obaveza reprezentacije, a u narednom kolu koje se igra za vikend 30/31.marta, Mladost gostuje u Subotici, gde će joj protivnik biti ekipa Spartak Ždrepčeva krv.