Još jedan uspešan nastup Rosića za „Orliće“

Rosic 1

Dragan Rosić čuvar mreže prvog tima Mladosti i standardni član mlade reprezentacije, zabeležio je još jedan odličan nastup za selekciju „Orlića“.

Izabranici Gorana Đorovića u kontrolnom meču savladali su na gostovanju odgovarajuću selekciju Poljske, rezultatom 2:0. Prvih 45 minuta završeno je bez golova, da bi u nastavku naš tim sa dva pogotka slavio pobedu. Rosić je branio celo drugo poluvreme i bio veoma siguran.

Našu mladu reprezentaciju u junu ove godine očekuje EP u Italiji i San Marinu, gde će igrati u grupi B, zajedno sa Nemačkom, Austrijom i Danskom.