Strelci: Vukanović u 22`, 26` i 89`, Marinković u 57` za Napredak, a Tumbasević u 10` za Mladost

Žuti kartoni: Marinković(Napredak), Tumbasević, Pejović(Mladost)

Napredak: Petrović, Kostić(od 90`Stevanović), Marinković, Eskić, Vukanović(od 89`Ilić), Boranijašević, Ostojić, Petrović, Samuel, Ndiaye i Zec(od 64`Alivodić)

Mladost: Rosić, Andrić, Milošević, Sinđić, Leković(od 83` Pešić), Pejović, Tumbasević, Markoski(od 72`Golubović), Pavlović, Radivojević i Jovanović P(od 46`Jovanović L).

Fudbaleri Mladosti doživeli su poraz na gostovanju u Kruševcu od ekipe Napretka, rezultatom 4:1, u okviru 14.kola Super lige Srbije.

Plavo-beli su veoma dobro otvorili meč, što je rezultiralo i vođstvom u 10.minutu. Posle duže akcije, Pavlović je centrirao iskosa sa sa leve strane, lopta je prošla kroz ceo kazneni prostor i na drugoj strain stigla do Markoskog, koji povratnim pasom pronalazi Tumbasevića, a ovaj sa ivice šesnaesterca šutira “na prvu” i neodbranljivo šalje loptu u mrežu. Sredinom poluvremena, ponajviše zahvaljujući nesmotrenosti gostiju, domaći u kratkom vremenskom period postižu dva pogotka preko Vukanovića i prelaze u vođstvo. Priliku za poravnanje rezultata Mladost je imala u 44.minutu, pošto je u kaznenom prostoru domaćih srušen Petar Jovanović. Međutim, do promene rezultata nije došlo, jer je Petrović uspeo da zaustavi udarac Pejovića sa bele tačke. Posle odbrane golmana domaćih, na odbijenu loptu natrčava Markoski, čiji udarac sa svega nekoliko metara udaljenosti, bravurozno zaustavlja golman domaćih. Čini se da su dešavanja u zadnjem minutu prvog poluvremena, znatno uticala na igru plavo-belih u drugom delu igre, koji su, stiče se utisak, još bili u razmišljanjima o propuštenim prilikama. Do konačnog rezultata, domaći su došli golovima Marinkovića u 57. i Vukanovića u 89.minutu.

U narednom 15.kolu Super lige Srbije, Mladost na svom terenu dočekuje ekipu Čukaričkog.