Strelci: Marinković u 13` za Rad, a Lazar Jovanović u 32` za Mladost

Žuti kartoni: Marinković, Perendija, Živković, Mladenović, Šipčić(Rad), Jovanović L, Pavlović(Mladost)

Rad: Marković, Ignjatijević, Perendija, Bainović, Šipčić, Vico, Živković(od 72`Trifunović), Marinković(od 46`Stojanović), Mladenović(od 85`Busnić), Mihajlović i Kasalica.

Mladost: Rosić, Andrić, Milošević, Sinđić, Pešić(od 29`Jovanović P), Pejović, Tumbasević, Pavlović, Dimić(od 78`Odita), Radivojević i Jovanović L(od 90`Golubović).

Fudbaleri Mladosti odigrali su nerešeno 1:1 na gostovanju u Beogradu protiv ekipe Rada, u okviru 6.kola Super lige Srbije. Tim Nenada Milovanovića odigrao je hrabro, agresivno i disciplinovano i svakako, po prikazanom na terenu, može da žali za sva tri boda iz ovog meča.

Strelac jedinog gola za Mladost bio je Lazar Jovanović u 32.minutu, dok je gol za domaće postigao Marinković u 13.minutu. Na ovoj utakmici plavo-beli su imali i znatno više izglednih prilika koje nisu realizovali, dok je domaći tim uglavnom pretio udarcima iz daljine.

Rad je poveo u 13.minutu kada je Marinković prihvatio loptu na polovini protivnika, napravio nekoliko koraka i preciznim udarcem postigao pogodak. Svoju bolju igru na terenu Mladost je krunisala pogotkom u 32.minutu. Na protivničkoj polovini iskosa sa leve strane, kombinovali su Petar Jovanović i Pejović,  a zatim je pas u šesnaesterac dobio Pavlović koji šutira sa deset metara, a golman domaćih za kratko odbija loptu, a na nju natrčava Lazar Jovanović i šalje je u mrežu. Ispostavilo se da je ovim pogotkom postavljen konačan rezultat meča, a svakako je moglo biti drugačije da su svoje stopostotne prilike iskoristili Lazar Jovanović,  Pejović i Radivojević.

Posle šest odigranih kola Mladost ima 12 osvojenih bodova i trenutno zauzima treće mesto na tabeli Super lige Srbije, što se može tretirati kao veoma dobar rezultat, obzirom da su plavo-beli od šest odigranih mečeva, samo u dva bili domaćini.

Priliku za povećanje bodovnog salda tim iz Lučana imaće već u narednom kolu, kada na svom terenu dočekuje ekipu Mačve.