Sudija: Milorad Mažić

Žuti kartoni: Pejović , Jovanović(Mladost)

Voždovac: Čupić, Gajić, Stuparević(od 52′ Pavićević), Bulatović, Luković, Mihajlov, Ješić, Pavlović, Srećković(od 67′ Milutinović), Duronjić(od 88′ Stanković) i Ćirković.

Mladost: Rosić, Milošević B, Milošević I, Šatara, Pešić, Pejović , Jovanović, Tumbasević, Pavlović (od 90′ Sinđić), Dimić(od 76′ Odita) i Radivojević (od 88′ Trifunović).

U utakmici 26.kola Super lige Srbije fudbaleri Mladosti odigrali su nerešeno 0:0 protiv ekipe Voždovca. U ovom meču tri boda bila su imperativ za obe ekipe, ali mreže su mirovale pa pobednika nije bilo. Pored protivnika na ovom susretu plavo-beli su igrali i protiv tradicije, jer do ove utakmice, nikada ranije, nisu uspeli da ostvare pozitivan rezultat na novom stadionu Voždovca.

Prvu priliku na utakmici imali su domaći u 14.minutu. Posle šuta Lukovića iz daljine, Rosić za kratko odbija loptu, a na nju natrčava Duronjić, ali njegov udarac blokira Pešić. Mladost je uzvratila preko Radivojevića, koji je do kraja poluvremena imao tri prilike za postizanje gola. U 29.minutu dobio je odličan pas od Tumbasevića iskosa sa leve strane i šutirao sa deset metara udaljenosti, ali je lopta završila uspoljnom delu mreže gola domaćih. Nekoliko minuta kasnije Pejović je započeo akciju sa centra terena i dubinskom loptom pronašao Dimića, koji dodaje do Radivojević, a ovaj šutira sa ivice šesnaesterca, lopta prolazi pored nemoćnog Čupića, ali odlazi pored gola. Na samom kraju prvog dela igre Radivojević je još jednom oprobao svoj udarac, a ovoga puta golman domaćih zaustavio je njegov šut.

Na početku drugog dela igre Mladost je mogla do gola, posle kornera koji je izveo Pavlović, а najviši u skoku u kaznenom prostoru domaćih bio Tumbasević, čiji udarac glavom završava pored desne stative. Domaći su u 76. minutu pokušali preko Lukovića, ali njegov udarac u poslednjem trenutku izblokirao je Pejović. U narednoj akciji posle kornera za goste, Mihajlov je pokušao glavom, a lopta je završila vioko preko gola. Možda i najbolju priliku na celoj utakmici imali su fudbaleri Mladosti u 83.minutu. Bogdan Milošević osvojio je loptu na protivničkij polovini i prosledio je do Radivojevića, koji dodaje do Tumbasevića, a ovaj prosleđuje pas ka Oditi, koji se oslobađa svog čuvara i u padu šutira, a Čupić sjajnom refleksnom intervencijom zaustavlja njegov udarac.

Narednu utakmicu fudbaleri Mladosti igraju protiv ekipe Vojvodine u Lučanima u nedelju 11.marta, u okviru 27.kola Super lige Srbije.