Gledalaca: 100

Strelci: Badu u 71` za Maladost, a Di Franko u 20`za Karpate

Mladost: Krznarić, Jovanović S, Milošević B, Sinđić, Jevremović, Kiković, Mihajlović, Lazić, Babić, Odita i Radivojević. Igrali su još: Marić, Golubović, Milosavljević, Badu i Kilibarda.

Karpati: Misak, Fedetski, Nesterov, Lobaj, Gutsuliak, Kljoc, Čačua, Di Franko, Miakuško, Šved i Kortez. Igrali su još: Sandokadze, Lebadenko, Miroščenko, Karaskalj, Akulinin, Bedoja.

U pretposlednjoj pripremnoj utakmici u Antaliji, kombinovani sastav Mladosti odigrao je nerešeno 1:1, protiv ukrajinskog superligaša FC Karpati.

Ukrajinski tim došao je u vođstvo u 20.minutu. Di Franko je iskoristio nesigurnost u odbrani plavo-belih, oslobodio se svoga čuvara i sa ivice kaznenog prostora postigao pogodak. Mladost je izjednačila u 71.minutu preko Badua. Krznarić je degažirao do polovine terena, a najviši u skoku bio je pojačanje plavo-belih iz Senegala, koji je loptu spustio za Lazića, a ovaj odmah pronašao Golubovića, mladi napadač odlično u prostor proigrava Badua, kojiu ulazi u šesnaesterac protivnika i postiže svoj prvi gol za tim iz Lučana.

Poslednju kontrolnu utakmicu u Antaliji, koja će ujedno biti i generalna proba pred start prolećnog dela prvenstva, fudbaleri Mladosti odigraće u petak 09.februara, protiv beloruskog superligaša Torpedo Belaz.