Sudija: Kirilenko (Ukrajina)

Strelci: Radivojević u 19` i Dimić u 78`

Mladost: Rosić, Pešić, Milošević I, Šatara, Milošević B, Jovanović P, Pejović, Tumbasević, Radivojević, Golubović i Pavlović. Igrali su još: Badu, Lazić, Dimić, Sinđić, Kiković, Mihajlović.

Lokomotiva: Milina, Aderuz, Georgijev, Velkovski, Banović, Magbijev, Aralim, Marčev, Banit i Rajkov. Igrali su još: Trajanov, Toreta, Rajkov, Mihalevič i Zakonov.

U duelu dva tima koji u svojim nacionalnim šampionatima zauzimaju deveta mesta, plavo-beli su bili značajno bolji rival i slavili pobedu rezultatom 2:0. Ekipa Nenada Milovanovića došla je u vođstvo u 19.minutu. Radivojević je kaznio nesigurnost u odbrani Lokomotive i savladao Milina za prednost od 1:0. Drugi pogodak fudbaleri Mladosti postigli su u 78.minutu, kada je posle brzog i preciznog kontranapada, Dimić postavio konačan rezultat.

Narednu kontrolnu utakmicu na pripremama u Antaliji, plavo-beli igraju u četvrtak 08.februara protiv ukrajinskog superligaša FC Karpati.