Sudija: Vitali (Rusija)

Strelci: Tumbasević u 32`, Pavlović u 65` i Bojić u 69` za Mladost, a Karimov u 68` i Kabananga u 77` za Astanu

Mladost: Rosić, Pešić, Jovanović P, Andrić, Leković, Pejović, Tumbasević, Bojić, Jovanović L, Radivojević i Bojović. Igrali su još: Milošević, Pavlović, Dimić, Jevremović i Markoski.

Astana: Pavlov, Šomoko, Kasapov, Malču, Skvorcov, Mužikov, Prokopenko, Sagnaev, Kabananga, Khizličenko i Žalmuhktan. Igrali su još: Salenko, Kairkenov, Žakirbajev i Kalimov.

Fudbaleri Mladosti savladali su ekipu Astane rezultatom 3:2 u poslednjoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Antaliji. Plavo-beli pružili su odličnu partiju i savladali ekipu koja je u poslednjih nekoliko godina, redovan učesnik grupne faze Lige šampiona ili Lige Evrope. Pored veoma dobre partije koju je njegova ekipa pružila na ovom meču, šefa stručnog štaba Nenada Milovanovića, raduje i činjenica da se normalnom trenažnom procesu vratio kapiten Ivan Milošević.

U prvom delu igre viđen je jedan pogodak, a ekipa iz Lučana je imala još nekoliko izglednih prilika. Lazar Jovanović nije imao dovoljno koncentracije, pa je njegov udarac sa svega pet metara završio pored stative. Izglednu priliku da se upiše u listu strelaca na ovovm meču imao je i Bojović, čiji je udarac bravuroznom intervencijom zaustavio golman Pavlov. Terensku inicijativu i dobru igru Mladost je krunisala u 32. minute, kada je Tumbasević doveo svoj tim u vođstvo.

Prvu priliku u drugom delu igre, u 61. minutu, imao je Bojić, ali je njegov udarac sa samo nekoliko metara zaustavio golman Astane. Četiri minuta kasnije Mladost duplira svoje vođstvo. Bojović je odlično centrirao, a Pavlović preciznim udarcem glavom, postiže pogodak. Sledi period igre u kome su za dva minuta postignuta dva pogotka. Najpre je Karimov u 68. minutu postigao prvi pogodak na ovom meču za Astanu, a već u sledećem napadu Bojić je bio strelac trećeg gola za plavo-bele. Do kraja meča protivnički tim uspeo je da ublaži prednost Mladosti, golom Kabanange u 77. minutu.