Sudija: Gencaj Hurman (Turska)

Strelci: Bojović u 72` za Mladost, a Hayik u 10` za Lviv

Mladost: Zečević, Ristić, Jovanović P, Diaby, Jevremović, Kiković, Selenić, Markoski, Radivojević, Bojović i Jovanović L. Igrali su još: Mićević, Babić, Tešić i Kijevčanin.

FC Lviv: Sarnavski, Džonatan, Maia, Fatievev, Pedro, Nasonov, Arauho, Kaue, Rožerio i Hayin. Igrali su još: Nasnov, Borzenko, Primak, Duarte, Kaue, Volso i Voronjin.

Izabranici Nenada Milovanovića danas su u prijateljskoj utakmici remizirali sa osmoplasiranim timom Premijer lige Ukrajine, ekipom FC Lviv, rezultat 1:1. Strelac gola za plavo-bele, posle asistencije Radivojevića, bio je Milan Bojović u 72. minutu, dok je gol za protivnički tim postigao Hayik u 10. minutu. Mladost je mogla do pobede na ovom meču, međutim izgledne prilike nisu iskoristili Tešić, Babić i Bojović dva puta. Plavo-beli dres na današnjem meču nosili su uglavmom oni igrači koji su propustili jučerašnji duel protiv Orenburga.

Poslednju pripremnu utakmicu pred povratak u Lučane, plavo-beli odigraće u četvrtak 07. februara protiv člana Premijer lige Kazahstana, ekipe Kaysar.

Uprilogu pogledajte fotografije sa meča Mladost - FC Lviv.