Strelci: 0:1 Radivojević u 32`, 0:2 Pavlović u 45`(P), 0:3 Trajković u 89`(AG)

Žuti Kartoni: Tošeski, Kukuličić, Lukić(Zemun), Sinđić, Jevremović, Pavlović, Odita(Mladost)

Zemun: Milošević, Tošeski(od 73`Savić), Vukadinović(od 46`Podunavac), Kukuličić(od 64`Somaeb), Azemović, Luković, Mrkaić, Tomić, Trajković, Vučić i Lukić.

Mladost: Rosić, Jovanović P, Sinđić, Andrić, Pešić, Tunbasević, Pavlović, Radivojević(od 84` Markoski), Jevremović(od 87` Ristić), Odita i Jovanović L(od 90`Dimić).

Fudbaleri Mladosti ostvarlili su pobedu na gostovanju u Zemunu rezultatom 3:0, u okviru 20.kola Super lige Srbije. Odlična postavka igre od strane Nenada Milovanovića, nije dala protivničkom timu ni tračak nade da u ovom susretu može napraviti pozitivan rezultat. Plavo-beli su odigrali veoma požrtvovano i disciplinovano, a kao rezultat svega toga, stigla je i pobeda od tri gola razlike. Golove za tim iz Lučana, na ovoj utakmici postigli su Vladimir Radivojević, Predrag Pavlović i Branislav Trajković autogol.

Pored, od ranije povređenih Šatare i Miloševića, na ovom meču u dresu Mladosti nije bilo ni Aleksandra Pejovića, koji nije imao pravo nastupa zbog žutih kartona.

Od samog starta prvog poluvremena plavo-beli su kontrolisali dešavanja na terenu, a u 32.minutu došli su do vođstva. Vladimir Radivojević prihvatio je loptu na 25 metara od gola protivnika, oslobodio se dvojice pratilaca i sjajnim udarcem postigao pogodak. Na samom kraju ovog dela igre, Mladost je stigla do drugog pogotka. Marko Jevremović je srušen u kaznenom prostoru domaćih, a sudija opravdano dosudio najstrožu kaznu. Predrag Pavlović bio je siguran izvođač jedanaesterca i tako duplirao prednost svoga tima.

Mladost je bila bolji rival i u drugom delu igre, međutim nije imala sreće sa realizacijom. Ipak, u samoj završnici meča i treći put lopta se našla u mreži Zemunaca. Igrao se 89.minut, Lazar Jovanović je prošao po desnoj strani i centrirao, loptu je u kaznenom prostoru očekivao Jovan Markoski, međutim u poslednjem trenutku ispred njega isprečio se Branislav Trajković, koji nespretno interveniše i šalje loptu u svoju mrežu.

Plavo-beli su osvojili značajna tri boda na teškom gostovanju, koji će ih još više učvrstiti u gornjem delu tabele. Narednog vikenda igreće se utakmice poslednjeg jesenjeg kola Super lige Srbije, kada u Lučane dolazi ekipa beogradskog Rada.