• OSK_7165
  • OSK_7194
  • OSK_7239
  • OSK_7277
  • jquery slideshow
  • OSK_7450
OSK_71651 OSK_71942 OSK_72393 OSK_72774 OSK_74255 OSK_74506
jquery gallery by WOWSlider.com v8.0

Naslovna Kolubara-Mla 31.07.22

Stadion: Gradski u Lazarevcu

Gledalaca: 1.000

Sudija: Pavle Tomić

Strelci: Filipović u 9`, Milojević 35` i 83` za Kolubaru, a Dunđerski 44` i Jojić 75` za Mladost

Žuti kartoni: Milošević, Vesnić, Ćirković (Mladost)

Crveni karton: Marjanović (Kolubara) u 72` – drugi žuti

Kolubara: Stanivuković, Janković (od 56` Tumbas), Bakić, Marjanović, Kočović, Nikolić (od 74` Sadiković), Petronijević  (od 74` Lončar), Milojević, Đokić (od 74` Radovanović), Kadrić, Filipović (od 66` Ilić).

Mladost: Ostojić, Ćirković, Milošević, Vesnić, Mićević, Leković, Babić,  (od 65` Radivojević), Gordić (od 46` Udovičić), Jojić  (od 88` Sremčević), Dunđerski  (od 87` Milanović) i Bojović.

Fudbaleri Mladosti doživeli su poraz na gostovanju u Lazarevcu, Kolubara je slavila pobedu rezultatom 3:2. Bila je to utakmica za koju se može reći da krajnji rezultat na semaforu ne odslikava sve ono što se dešavalo 90 minuta na terenu. Plavo-beli su propustili veliki broj izglednih prilika, u kojima mladi igrači nisu bili dovoljno koncentrisani da u ključnim momentima proslede loptu u mrežu. Dugo će tim Dragiše Žunića žaliti za kolosalnim šansama koje nisu iskoristili Gordić, Jojić, Dunđerski, Radivojević i Udovičić. Kolubara sa druge strane slavi svog golmana Stanivukovića, koji je odbranio pet zicera i tako spasao svoj tim, možda i poraza na ovom meču. Mladost je uspela da se posle rezultatskog minusa od dva gola potpuno vrati u meč, međutim u poslednjih dvadeset minuta, kada je imala igrača više, nije uspela da sačuva pozitivan ishod na ovoj utakmici. Kolubara je povela u 9. minutu kada je Đokić proigrao Filipovića koji sa penaltika šalje loptu u mrežu. U periodu utakmice kada je Mladost dominirala na terenu, Kolubara u 35. minutu iz slobodnog udarca koji izvodi Milojević duplira svoje vođstvo. Do kraja poluvremena plavo-beli su ipak uspeli da prepolove rezultatski zaostatak. Bojović je sa sredine terena sjajno uposlio Dunđerskog, koji prihvata loptu i preciznim udarcem sa 16 metara matira Stanivukovića. Mladost je dobru igru nastavila i u drugom delu, a kao rezultat, stiglo je izjednačenje u 75. minutu. Izuzetno preciznu i uvežbanu akciju započeo je Dunđerski kojii izvodi slobodan udarac sa protivničke polovine i proigrava Lekovića koji na ivici kaznenog prostora ostavlja loptu za Jojića, koji je šalje u nebranjeni deo mreže. Upravo je ovom golu prethodilo i isjljučenje domaćeg igrača Marjanovića, pa su plavo-beli imali skoro dvadeset minuta za potpuni preokret, do koga na žalost nije došlo. Brojčano slabiji domaćin došao je do sva tri boda u 83. minutu. Ponovo je Milojevića pogodio iz slobodnog udarca za konačnih 3:2.

Pročitano 1250 puta
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

Ostavi komentar

Proverite da li ste uneli sve potrebne informacije gde je naznačeno (*). HTML kod nije dozvoljen.