Strelci: Milunović u 39’, Kanga u 40’, Pavkov u 45’, Nikolić u 51’ za Crvenu zvezdu, a Saša Jovanović u 34’ za Mladost

Žuti kartoni: Ožegović (Mladost)

Crvena zvezda: Borjan, Gajić (od 46’ Vukanović), Milunović, Degenek, Gobeljić, Petrović (od 73’ Odada), Gavrić (od 62’ Srnić), Kanga (od 46’ Nikolić), Ivanić, Katai i Pavkov (od 73’ Falčineli).

Mladost: Milović, Jovanović P, Mićević, Ožegović, Cvetković, Baha, Leković (od 57` Đorđević), Ješić, Marković, Jovanović S (od 70` Babić) i Odita (od 83' Jovanović L).

Fudbaleri Mladosti poraženi su na gostovanju u Beogradu, Crvena zvezda je slavila pobedu rezultatom 4:1. Bio je to meč koji su plavo-beli veoma dobro otvorili protiv favorizovanog domaćina i prvih četrdesetak minuta igre imali veoma dobru poziciju na terenu. Međutim, neshvatljiv pad koncentracije doveo je do tri primljena pogotka za svega šest minuta, što je praktično i rešilo pobednika ovog meča. U drugom poluvremenu bilo je teško načiniti neki preokret, a domći tim je postigao još jedan pogodak. Prvi gol na utakmici postigla je Mladost. Posle kornera za domaćina, plao-beli su odlično istrčali kontru, Marković je uposlio Sašu Jovanovića, koji je na 30 metara od svog gola prešao Gajića i stuštio se preko celog terena ka golu protivnika. Kada se našao oči u oči sa Borjanom "bocnuo" je loptu koja prelazi preko istrčalog golmana Zvezde i odlazi u mrežu. Tim iz Lučana bio je u vođstvu narednih pet minuta, a zatim je Crvena zvezda u periodu od 39. do 45. minuta postigla tri pogotka preko Milunovića, Kange i Pavkova i praktično rešili pobednika ovog meča. Početkom drugog dela igre Nikolić je postigao četvrti gol za domaći tim i tako stavio tačku na ovaj meč. Najbolju priliku za Mladost u drugom poluvremenu ponovo je imao Saša Jovanović, koji je u 66. minutu primio loptu desnom, zatim šutirao levom nogom, ali preko prečke gola protivnika.

U prvenstvu Linglong Tire Super lige Srbije sada sledi reprezentativna pauza, a za vikend 03/04. aprila, neredni protivnik Mladosti biće Radnički iz Niša.