Strelci: Radivojević u 39’(P) i Eliomar u 47’ za Mladost, a Vučić u 57’ za Voždovac

Žuti kartoni: Milošević B(Mladost), Ilić, Hajdin, Pejčinović(Voždovac)

Mladost: Zečević, Milošević B, Šatara, Mićević, Jovanović P, Ješić(od 80’ Stojanović), Krajišnik, Radivojević(od 90’ Sinđić), Eliomar, Jovanović L(od 85’ Pešić) i Odita.

Voždovac: Ilić, Lasickas, Mikić(od 56’ Pejčinović), Cvetković, Hajdin, Nikolić, Stojčev, Stojstavljević(od 46’ Vučić), Zličić(od 68’ Živojinović) i Stuparević.

Fudbaleri Mladosti uspešno su otvorili prolećni deo sezone, pobedom nad ekipom Voždovca rezultatom 2:0. Ovim trijumfom plavo-beli su obradovali svoje verne navijače i ujedno prekinuli niz od tri uzastopna poraza na svom terenu još iz jesenjeg dela šampionata. Tim Gorana Stanića bio je značajno oslabljen u ovom meču, neigranjem trojice standardnih prvotimaca. Napadač Milan Bojović je morao da propusti ovaj duel zbog parnih kartona, dok su zbog povreda odsustvovali kapiten Ivan Milošević i iskusni vezista Perdrag Pavlović. Međutim, momci koji su izašli na teren pružili su odličnu partiju i velikim požrtvovanjem i disciplinom u igri ostvarili zasluženu pobedu. Uspešan debi pred domaćom publikom imali su ovozimska pojačanja Damjan Krajišnik i Aleksandar Ješić, dok je izvarednu partiju pružio i mladi Nemanja Mićević, koji je na štoperskoj poziciji uspešno zamenio kapitena Miloševića. Golove za domaći tim na ovom meču postigli su Radivojević i Eliomar, dok su u obe akcije učestvovali Odita i Lazar Jovanović. Jedini gol za goste postigao je Vučić.

Prvi pogodak na meču postignut je u 39.minutu igre. Lazar Jovanović je uspešno povukao polukontru i kada je bio na polovini protivnika uputio centaršut na ivicu šesnaesterca, gde Odita nadmudruje Mikića, a na otvorenom putu ka golu ruši ga golman Ilić. Sudija Anđelovski opravdano dosuđuje najstrožu kaznu, a Radivojević dovodi svoj tim u vođstvo. Odmah na početku drugog dela igre, u 47.minutu, plavo-beli su udvostručili svoju prednost. Odita i Lazar Jovanović su kombinovali kod korner zastavice, a potom je usledio centaršut na peterac protivnika, gde loptu prihvata Radivojević i odlaže je za Eliomara, koji preciznim udarcem pogađa mrežu protivnika. Gosti iz Beograda su zatim zaigrali nešto agilnije, ali to je bilo dovoljno samo za smanjenje rezultata. Igrao se 57.minut, Stojčev je izveo korner sa leve strane, a posle gužve u kaznenom prostoru Mladosti najbolje se snašao Vučić i postigao pogodak. Do kraja utakmice nije bilo ozbiljnijh prilika, pa je rezultat ostao nepromenjen.

Na kraju utakmice igrači Mladosti su slavili pobedu sa navijačkom grupom "Uranijum bojs" koja je organizovano bodrila svoj tim na ovom meču.