Strelci: Bojović u 36’ za Mladost, a Drinčić u 12’ i Matić u 85’ za Vojvodinu

Žuti kartoni: Odita, Pavlović (Mladost), Eze, Đurić, Simić-na klupi (Vojvodina)

Crveni karton: Radivojević (Mladost)

Mladost: Živković, Andrić, Šatara, Sinđić, Leković, Milošević B, Pavlović, Eliomar (od 73’ Jovanović), Radivojević, Odita (od 88’ Tanko), i Bojović(od 78’ Ristić).

Vojvodina: Rockov, Đurić, Veselinović, Petković, Devetak, Drinčić, Đurišić (od 68’ Zukić), Đuričin(od 64’ Gemović), Bojić, Eze(od 61’ Nikolić) i Matić.

Fudbaleri Mladosti doživeli su prvi poraz na svom terenu u ovogodišnjem takmičenju Linglong Super lige Srbije. Vojvodina je slavila pobedu rezultatom 1:2. Lučanci i Novosađani odigrali su veoma neizvestan meč, koji je obeležilo nekoliko detalja, presudnih za konačan ishod. Pre svega to su evro-gol Drinčića i crveni karton Radivojevića. Dodatni problem za domaći tim na ovom meču predstavljalja je i činjenica, da po ko zna koji put ove sezone šef stručnog štaba plavo-belih Goran Stanić, nije mogao da računa na sve igrače. Na ovoj utakmici u timu nije bilo povređenog napadača Surake, kao i kapitena Miloševića, koji je imao parne kartone.

Vojvodina je povel u 12.minutu posle slobodnog udaraca sa više od 30 metara. Do tog trenutka igralo se bez izrazitih prilika, a slobodan udarca nije nagoveštavao opasnost po gol Živkovića što govori i samo jedan igrač u živom zidu Mladosti, ipak Drinčić je odlično izveo prekid i poslao loptu u rašlje. Mladost je uspela da se vrati i u 36.minutu izjednačila na 1:1. Slobodan udarac za plavo-bele sa oko 25 metara izveo je Eliomar, lopta je pogodila živi zid, a potom je do nje došao Bojović i iskosa sa leve strane poslao je pod prečku golmana Rockova. Jedan od bitnih detalja ove utakmice desio se u 38.minutu. Mladost je ostala sa igračem manje na terenu. Zbog udaranja Đurišića, Vladimiru Radivojeviću sudija Milan Mitić pokazao je direktan crveni karton. Gotovo sat vremena plavo-beli su igrali sa igračem manje i malo je nedostajalo da ostanu neporaženi u ovom meču. Ipak, u 85.minutu Vojvodina je postigla pogodak. Posle kontranapada gostiju Bojić je centrirao, Matić uputio udarac glavom sa ivice peterca, a lopta se od prečke odbila u mrežu.

U narednom kolu Linglong Tire Super lige Srbije fudbaleri Mladosti gostuju u Inđiji.