Strelci: Radivojević u 17` za Mladost, a Mihajlović u 26` za Radnički

Žuti kartoni: Stojanović (Mladost), Đorđević, Todorovski, Čumić (Radnički)

Crveni karton: Bogdan Milošević (Mladost) – drugi žuti

Mladost: Zečević, Andrić, Milošević I, Šatara, Leković, Sekulić, Milošević B, Pavlović(od 54’Stojanović F), Radivojević, Jovanović(od 90’Pešić) i Suraka(od 83’Odita).

Radnički: Petrović, Todorovski,Đorđević, Ostojić, Đorđević, Bondarenko(od 69’Batrović), Jovanović A(od 81’Stojanović S), Jirka, Tomić(od 60’Čumić), Haskić i Mihajlović.

Fudbaleri Mladosti i Radničkog odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici 5.kola Linglong Tire Super lige Srbije. Bio je to premijerni meč ekipe iz Lučana pred svojim navijačima u ovoj sezoni, jer je zbog zamene travnate podloge i atletske staze na glavnom terenu, svoje dosadašnje utakmice kao domaćin, igrala u Užicu. Plavo-beli su stigli do vođstva golom Radivojevića u 17.minutu, dok su gosti izjednačili devet minuta kasnije, preko Mihajlovića. Oba gola postignuta su uprvom delu igre, dok je drugo poluvreme obeležilo isključenje Bogdana Miloševića u 51.minutu. I u takvom odnosu snaga nije bilo velike razlike u odnosu na prvo poluvreme. Oba tima su stvorila nekoliko šansi i mogli su do pogotka, ali je nedostatak koncentracije u ključnim momentima uslovio da se meč završi bez pobednika.

U narednom 6.kolu Linglong Tire Super lige Srbije, fudbaleri Mladosti gostuju ekipi Voždovca.