• jquery slideshow

MLADOST – RUDAR (PLJEVLJA) 2:1 (2:1)

vojvodina 3

Zlatibor, 06. septembar. Sudija: Đurović (Užice). Strelci: 1-0 Eze u 12, 2-0 Eze u 14, 2-1 Brnović u 44. minutu.

Mladost: Krznarić, Zonjić, Marković, Milunović, Petrović, Radin, Gavrić, Adamović, Milosavljević, Jovanović, Eze. Igrali su još: Cicmil, Nenadić, Ahčin, Ljujić, Protić, Gašić, Tešić.

Rudar: Delibašić, Nestorović, Delimanović, Tomašević, Kato, Gačević, Ivanović, Tomanović, Brnović, Dubljević, Sekulić.

Utakmica je bila fajterska, na nivou prvenstvene, protivnici se nisu štedeli. Mladost je tokom celog meča imala više od igre i već u prvih četvrt časa iz izrađenih akcija postigla dva gola – oba preko izvanrednog Nigerijca Patrika Frajdeja Ezea. Minut pre kraja prvog dela gosti su iz kontranapada smanjili. Strelac je bio veznjak Pljevljaka Predrag Brnović.