Sudija: Dragan Čolović
Strelci: Vulić u 4' i Jevtović u 45'

Crvena zvezda: Borjan, Gajić, Pankov, Babić (od 46' Degenek), Žander, Petrović, Vulić, Simić, Ivanić (od 79' Кrstović), Jevtović i Boaći (od 62' Tomane).

Mladost: Rosić, Andrić, Šatara, Mićević, Leković, B. Milošević, Sekulić, Pavlović, Selenić (od 62' Suraka), Eliomar(od 46' Pešić) i Radivojević.

Fudbaleri Mladosti poraženi su na gostovanju u Beogradu u premijernom meču 4.kola Linglong Tire Super lige Srbije, Crvena zvezda je slavila pobedu rezultatom 2:0. Na ovoj utakmici Mladost je odigrala sa veoma mladom ekipom, među kojima i dva dvadesetogodišnjaka, Mićevićem i Seleniće. To je dokaz da predan rad sa mladjim kategorijama u klubu već daje značajne rezultate i da će se u budućnosti tim oslanjati na još više igrača iz svoje omladinske škole. Ključni detalj, koji je verovatno promenio dalji tok ovog meča, bio je pogodak domaćeg tima već  4.minutu utakmice, kada je Vulić doveo svoj tim u vođstvo. Posle primljenog pogotka na samom početku utakmice, timu Gorana Stanića, nije bilo lako da se vrati u igru i pokuša da izjednači rezultat. U najgorem mogućem trenutku po plavo-bele, na isteku nadoknade prvog dela igre, Jevtović je postigao drugi pogodak za domaćina. Drugo poluvreme Mladost je odigrala znatno bolje i otvorenije prema golu protivnika. To je rezultiralo sa nekoliko poluprilika, a u 64.minutu Pavlović je uspeo da postigne pogodak, koji je na asistenciju pomoćnog sudije poništen, zbog dosuđenog ofsajda.

Naredni meč u okviru 5.kola Linglong Tire Super lige Srbije, plavo-beli igraju protiv Radničkog iz Niša.