Strelci: Lukić 9`(P), Antonić 16`, Silađi 45+3`, Tumbasević 49`, Šinković 73` za TSC, a Eliomar u 72`za Mladost

Žuti kartoni: Tomanović (TSC), Radivojević, Jovanović L, Milošević I, Leković(Mladost)

Crveni karton: Šatara (Mladost)

TSC: Filipović, Varga(od 82`Balaž), Skopljak, Tomanović, Tumbasević, Milićević, Silađi, Ponjecvić, Antonić, Arsenijević(od 62`Duronjić) i Lukić(od 73`Šinković).

MladostRosić, Andrić, Milošević I(od 75`Pešić), Šatara, Leković, Milošević B, Stojanović(od 46`Obrovac), Radivojević, Pavlović, Jovanović L i Odita(od 67`Eliomar).

Fudbaleri Mladosti doživeli su poraz u utakmici 2.kola Linglong Super lige Srbije na gostovanju u Senti, TSC iz Bačke Topole slavio je pobedu rezultatom 5:1. Plavo-beli su odigrali gotovo ceo meč sa igračem manje i uz dva dosuđena penala za protivnički tim, bile su okolnosti u kojima se nisu najbolje snašli, pa su zbog toga pretrpeli težak poraz. Jedine svetle tačke na ovoj utakmici u ekipi iz Lučana bili su golman Dragan Rosić koji je i u ovom kolu odbranio penal, ovoga puta Silađiju, kao i Eliomar Sliva, koji je posle ulaska sa klupe u drugom poluvremenu, postigao jedini pogodak za svoj tim i tako pokazao da polako ulazi u takmičarsku formu. Ključni detalj na utakmici dogodio se već u 7.minutu, kada je Šatara dobio direktan crveni karton zbog rušenja protivničkog igrača u kaznenom  prostoru. Domaći su upravo poveli iz tog jedanaesterca, preko Lukića. Ostale pogotke za TSC postigli su Antonić, Silađi, bivši igrač Mladosti Tumbasević i Šinković. Jedini pogodak na meču, plavo-beli su postigli u 72.minut, kada je Radivojević proigrao Eliomara, a ovaj sa ivice šesnaesterca preciznim udarcem savladao Filipovića.