Sudija: Novak Simović

Strelac: Tešić u 3.minutu

Mladost: Zečević, Pešić, Sinđić, Stanisavljević, Perović, Ristić, Pavlović, Selenić, Babić, Eliomar i Tešić. Igrali su još: Obrenović, Milošević B,                    Milanović.

Mačva: Lekić, Jeremić, Marić, Jeftić, Dukić, Čermelj, Jovanović, Božić, Jeremić V, Gigić i Ilić. Igrali su još: Trivanić, Knežević i Savić.

Rezervisti Mladosti savladali su danas na Zlatiboru odgovarajući tim šabačke Mačve, rezultatom 1:0. Nenad Milovanović i Darko Tešović iskoristili su ovu utakmicu da pruže priliku rezervistima i igračiam koji su na probi. Mladost je pružila bolju partiju, posebno u prvom poluvremenu i zasluženo pobedila. Inicijativa plavo-belih rezultirala je ranim vođstvom. Već u 3.minutu strelac pobedonosnog gola bio je mladi napadač Stefan Tešić. Posle kornera sa leve strane najviši u skoku u protivničkom kaznenom prostoru bio je Sinđić, koji loptu prosleđuje do Tešića, a ovaj je šalje u mrežu. Tokom meča najbolje prilike za postizanje pogotka za tim iz Lučana imali su Eliomar i ponovo Tešić, ali su njihovi udarci pogađali prečku. Ova dva tima odmeriće snage i u sredu 10.jula, a tada će priliku dobiti igrači koji konkurišu za startne postave.