Sudija: Miloš Vitić

Strelci: Radivojević 15’ i Obrovac u 45’ za Mladost, a Mladenović u 27’ za Rad

Mladost: Zečević, Andrić, Leković, Milošević, Šatara, Ristić, Obrovac, Selenić, Radivojević, Jovanović L i  Odita. Igrali su još: Кnežević, Pešić, Bjeloš, Кiković, Sinđić, Mićević, Stanisavljević, Tešić, Pavlović, Dragić, Babić, Kijevčanin, Obrenović i Amos.

Rad: Mićanović, Tanović, Nikolić, Jagodić, Tričković, Riznić, Mladenović, Trifunović V, Ilić, Veselinović, Maksim. Igrali su još: Marković, Stević, Đorić, Šipčić, Bašanović, Busnić, Jovanović, Živković, Smiljanić, Кasalica i Trifunović M.

U prvoj kontrolnoj utakmici odigranoj na Zlatiboru u sklopu priprema za predstojeću sezonu, fudbaleri Mladosti savladali su ekipu Rada iz Beograda, rezultatom 2:1. Rezultatski ovaj meč završen je već u prvom poluvremenu, kada su postignuti svi golovi. Strelci za plavo-bele bili su Radivojević i Obrovac, dok je pogodak za Rad postigao Mladenović. Na ovom meču Nenad Milovanović pružio je priliku svim igračima koji su na pripremama, od čega je svako odigrao po jedno poluvreme. Bolju igru u prvom poluvremenu Mladost je krunisala vođstvom u 15.minutu. Leković je odlično prošao po levoj strain i zatim centrirao u kazneni prostor, gde je u skoku najviši bio Radivojević i glavom postigao pogodak. Dvanaest minuta kasnije tim sa Banjice je poravnao rezultat. Tričković je centrirao, a Mladenović postigao pogodak. Na isteku prvog poluvremena novajlija u plavo-belom dresu, Ivan Obrovac postiže sjajan pogodak udarcem sa ivice kaznenog prostora i postavlja konačnih 2:1. U drugom delu igre nije bilo pogodaka, a ni previše prilika, pa je utakmica završena rezultatom iz prvog poluvremena.

Fudbaleri Mladosti nastavljaju boravak na Zlatiboru do 13.jula.