Strelci: Gomeš u 11` i Tošić 58` za Partizan, a Bojić 83` za Mladost

Žuti kartoni: Zdjelar, Šehović, Marković, Valijente, Zakarić, Stojković (Partizan), a Leković, Jovanović P, Pešić(Mladost)

Partizan: Stojković, Miletić N (R), Marković, Ostojić (od 75` Valijente), Šehović, Zdjelar, Smiljanić, Tošić, Nikolić (od 70` Zakarić), Pantić (od 56` Ivanović) i Rikardo.

Mladost: Rosić, Jovanović P, Milošević, Šatara, Leković, Andrić, Pešić (od 46`Jovanović L), Pavlović (od 66` Odita), Radivojević (od 80` Markoski), Bojić  i Bojović.

Fudbaleri Mladosti poraženi su na gostovanju u Beogradu u okviru 34.kola Super lige Srbije, Partizan je slavio pobedu rezultatom 2:1. Bila je to takmičarski teška utakmica po velikom pljusku i veoma raskvašenom terenu.

Duel koji je u mnogome bio odlučujući za oba tima, kada je reč o plasmanu u evropsko takmičenje, plavo-beli su odigrali bez oba standardna zadnja vezna igrača, Pejovića i Tumbasevića, koji zbog kartona i povreda nisu nastupili. To se i odrazilo na igru tima iz Lučana, posebno u prvom poluvremenu, kada su pružili i znatno lošiju igru, nego u drugom delu igre. Domaći tim je poveo u 11. minutu golom Gomeša i tim rezultatom otišlo se na pauzu.

U 58. minutu Partizan je postigao svoj drugi pogodak na ovoj utakmici, a strelac je bio Tošić. Pet minuta kasnije, Dragan Rosić je dokazao svoj reprezentativni status, jer je uspeo da zaustavi penal koji je izveo Gomeš. Od tog trenutka plavo-beli su znatno bolje odigrali i malo je nedostajalo da do kraja utakmice potpuno anuliraju prednost rivala. Igrao se 83. minut, Petar Bojić snažno šutirao sa 25 metara udaljenosti, lopta je na putu ka golu okrznula nekoga od protivničkih igrača, malo promenila pravac i od stative se odbila u Stojkovićevu mrežu. Do kraja meča Mladost je imala potpunu terensku inicijativu i pokušavala da dođe do izjednačenja, ali njie bilo dovoljno koncentracije u završnici.

Narednog vikenda igraju se utakmice 35.kola Super lige Srbije, a fudbaleri Mladosti ponovo gostuju u Beogradu, ovoga puta ekipi Crvene zvezde.