Sudija: Miloš Vitić (Užice)

Strelci: Golubović u 3` i Tumbasević u 79` za Mladost, a Marjanović u 64` za Krupu

Mladost: Rosić, Marić, Milošević, Šatara, Sinđić, Tumbasević, Pavlović, Radivojević, Dimić, Golubović i Jovanović P. Igrali su još: Pešić, Pejović, Ašćerić i Savić.

Krupa: Marković, Nikodijević, Makitan, Puzigaća, Maksimović, dujaković, Savić, Nikolić, Koljić, Marjanović i Milanović. Igrali su još: Marić, Karišik i Kutić.

Fudbaleri Mladosti pobedom su završili pripreme za predstojeću takmičarsku sezonu. Petoplasirani tim Premijer lige BIH, FK Krupa, savladan je rezultatom 2:1.

U duelu dva tima koja su u prethodnoj sezoni bili finalisti svojih nacionalnih Kup takmičenja, plavo-beli su pružili bolju partiju i zasluženo slavili pobedu. Golove za ekipu Mladosti postigli su Golubović i Tumbasević, dok je gol za protivnički tim postigao Marjanović.

Odmah, na početku utakmice tim iz Lučana krenuo je čvrsto i agresivno što je rezultiralo ranim golom. Sjajnu akciju svoga tima u 3.minutu, Golubović je pretvorio u pogodak. Krupa je izjednačila u 64.minutu posle slobodnog udarca, a strelac bio je Marjanović. U 79.minutu plavo-beli postigli su svoj drugi pogodak, a tada je viđen i najlepši potez na utakmici. Janko Tumbasević zahvatio je loptu makazicama sa 18 metara i poslao je u same rašlje protivničkog gola.

Fudbaleri Mladosti u petak 20.jula otvaraju sezonu u takmičenju Super lige Srbije utakmicom u Novom Sadu protiv ekipe Vojvodine. Susret počinje u 20,00 časova.