Strelci: Pavlović u 36` i 73` za Mladost, a Srnić u 17`, Babić u 44`, Pešić u (P)56` i 84`, Ilić u 81` za C.Zvezdu

Žuti kartoni: Pešić, Jovanović P, Milošević B, Radivojević, Šatara, Mihajlović(Mladost), Stojković(C.Zvezda)

Mladost: Krznarić, Milošević B, Milošević I, Šatara, Pešić, Pejović, Pavlović (od 81' Stefan Mihajlović), Tumbasević, Jovanović P, Radivojević, Jovanović L (od 67' Badu).

Crvena zvezda: Supić, Stojković, Babić, Le Talek, Rodić, , Jovičić, Račić, Adžić (od 64' Milijaš),  Srnić (od 78' Radonjić), Pešić, Ben (od 72' Luka Ilić).

U utakmici 29.kola Super lige Srbije, Mladost je na svom terenu poražena od ekipe Crvene zvezde rezultatom 2:5. Previsok rezultat na ovom meču ne odgovara onome što je viđeno na terenu, a to su potvrdila i obojica trenera na konferenciji za štampu posle utakmice. Pored poraza plavo-beli su zaradili i šest žutih kartona, kao i povrede Pavlović i Krznarića, pa će Nenad Milovanović imati velikih problema oko sastavljanja tima za naredni meč u Šapcu.

Gosti su došli do vođstva u  17.minut. Jovičić je osvojio loptu na sredini terena i proigrao Pešića, koji preciznim pasom u prostor, pronalazi Srnića, a krilni igrač gostiju ulazi u šesnaesterac i postiže pogodak. Plavo-beli su izjednačili u 36.minutu. Pešić je prihvato loptu iskosa sa leve strane, oslobodio se dvojice čuvara i dodao do Radivojevića, koji centrira sa ivice kaznenog prostora, a na pravom mestu našao se Pavlović i postigao pogodak. Gosti su otišli na pauzu sa minimalnom prednosti zahvaljujući pogotku u 44.minutu. Korner za Crvenu zvezdu sa desne strane izveo je Srnić, a najviši u skoku bio je Babić i glavom postigao gol za novo vođstvo svoga tima.

Igrao se deseti minut drugog dela igre, a posle duela Bogdana Miloševića i Pešića, dosuđena je najstroža kazna. Pešić je bio siguran izvođač jedanaesterca i tako udvostručio prednost svoga tma. Osam minuta kasnije Pavlović je postigao svoj drugi gola na utakmici, a Radivojević je ponovo bio asistent. Pejović je osvojio loptu na sredini teren i odmah dodao do Radivojevića, koji dolazi do ivice kaznenog prostora i iskosa sa desne strane centrira na drugu stativu, gde je Pavlović pored trojice igrača Crvene zvezde bio najviši u skoku i glavom postigao pogodak. Imao je Pavlović u 78.minutu još jednu priliku za postizanje gola, kada je posle velike gužve u šesnaestercu  gostiju, šutirao sa deset metara udaljenosti, a Stojković se isprečio na gol liniji i spasao već savladanog Supića. U 81.minutu gosti su postigli svoj četvrti pogodak na meču. Jovičić je prihvatio loptu na desnoj strain i centrirao po zemlji na ivicu peterca, gde se našao Ilić i savladao Krznarića. Peti gol Crvene zvezde plod je akcije Milijaša i Pešića, posle čega je napadač Crvene zvezde postigao svoj drugi gol na meču.

Narednu utakmicu fudbaleri Mladost igraju u četvrtak u Šapcu protiv ekipe Mačve u okviru 30.kola Super lige Srbije.