Strelci: Miletić(G) u 53`, Pantić u 62` i Tavamba u 70`

Žuti kartoni: Pavlović, Tumbasević(Mladost)

Partizan: Stojković, Vulićević, Ostojić, Miletić(R), Miletić(G), Everton, Marjanović(od 66` Jevtović), Pantić(od 77`Đuričković), Tošić, Ožegović(od 66`Solomon) i Tavamba.

Mladost: Rosić, Milošević B, Milošević I, Šatara, Pešić, Pejović(od 85`Odita), Cuckić, Tumbasević, Radivojević(od 66`Gafurov), Pavlović(od 60`Milosavljević) i Trifunović .

U utakmici 8.kola Super lige Srbije, fudbaleri Mladosti pretrpeli su poraz u Beogradu od ekipe Partizana rezultatom 3:0.

Prvi deo igre otvoren je prilikama Ožegovića sa jedne i Radivojevića sa druge strane, ali u oba slučaja lopta je završila pored gola. U 5.minutu sa roglja kaznenog prostora pokušao je Tošić, a Rosić bio siguran. Igrao se 29.minut, Pavlović je na centru presekao napad domaćih i odmah proigrao Radivojevića, a ovaj šalje dubinski pas na ivicu šesnaesterca, gde Trifunović između dvojice čuvara zahvata volej koji završava pored gola. Potom su ponovo pripretili Ožegović i Tošić, ali su bili neprecizni. Na kraju poluvremena domaći su imali dve prilike za postizanje gola. U 44.minutu Rosić je zaustavio slobodan udarac Tošića i loptu odbio u korner. U prvom minutu nadoknade posle dve intervencije golmana i prisebnosti Bogdana Miloševića i Tumbasevića, plavo-beli su sačuvali svoj gol i na odmor otišli sa nerešenim rezultatom.

Prva polovina drugog poluvremena pripala je domaćima koji su u tom periodu kaznili greške gostiju i postigli tri pogotka. Igrao se 53.minut, bek domaćih Miletić je prihvatio loptu iskosa sa leve strane, ušao u šesnaesterac i preciznim udarcem po zemlji u suprotan ugao, postigao pogodak. Devet minuta kasnije, Tavamba je prihvatio loptu na ivici kaznenog prostora oslobodio se svog čuvara i uputio centaršut po zemlji, a na loptu natrčava Pantić i sa peterca udvostručava vođstvo svoga tima. U 68.minutu, novo pojačanje plavo-belih iz Zemuna Stefan Milosavljević, odlično je prošao po levoj strain, i uputio centaršut na ivicu peterca, gde je najviši u skoku Radivojević, a Stojković u maniru reprezentativnog golmana, refleksno reaguje i uspeva da sačuva svoju mrežu. Kazna za neiskorištenom prilikom stigla je odmah u sledećem napadu, kada je posle velike konfuzije i nespretne intervencije odbrane Mladosti, do lopte došao Tavamba i postavio konačan rezultat.

U narednom 9.kolu Super lige Srbije, fudbaleri Mladosti na svom terenu dočekuju ekipu Javora. Susret se igra u sredu 13.septembra sa početkom u 20,00 časova.