Strelci: Bojović u 4` i Milosavljević u 18`

Žuti kartoni: Šatara, Radivojević(Mladost), Putničanin, Marinković, Pavlović, Mihajlov(Voždovac)

Crveni karton: Ješić - drugi žuti(Voždovac)

Mladost:Krznarić, Milošević B, Andrić, Milošević I, Šatara, Pejović, Milosavljević, Gavrić, Radivojević(od 88`Tumbasević), Odita(od 80`Golubović) i Bojović.

Voždovac: Popović, Putničanin(od 46`Gajić), Filipović, Mihailov, Ivković, Pavlović, Nikolić, Marinković(od 46`Ješić), Ćirković, Dražić(od 82`Georgijević) i Zec.

Plavo-beli su još jednom opravdali očekivanja svojih navijača i ovoga puta savladali ekipu Voždovca rezultatom 2:0. Veoma kvalitetna utakmica u kojoj su oba rivala pružila dobru igru u polju, ali je Mladost postigla dva pogotka i stvorila značajno veći broj šansi od protivnika. Pobednik utakmice rešen je već u prvih 20 minuta, kada je Mladost vodila 2:0, golovima Bojovića i Milosavljevića.

Šef stručnog štaba plavo-belih Nenad Milovanović, ni na ovoj utakmici nije mogao da računa na povređenog Sašu Jovanovića.

Igrao se 4.minut, a domaći su već došli u vođstvo. Nenad Gavrić je prihvatio loptu iskosa sa desne strane na polovini protivnika, poneo je par koraka, a onda centrirao u kazneni prostor, gde je Bojović još jednom ove sezone pokazao svoje golgeterske sposobnosti i postigao pogodak. Bez obzira na prednost fudbaleri Mladosti su i dalje bili agresivni i pokušavali da stvore prilike. Četiri minuta kasnije Bogdan Milošević je zahvatio volej sa ivice šesnaesterca, ali je njegov udarac završio visoko preko gola. U 18.minutu Milosavljević postiže pogodak i povećava prednost svoga tima na 2:0. Pejović je na sredini terena težište igre prebacio sa leve na desnu stranu i proigrao Ivana Miloševića, koji odmah pronalazi Milosavljevića, a „desetka“ Mladosti se oslobađa dvojice pratilaca i kada je bio na 20 metara od gola šutira, lopta je okrznula nekoga od gostujućih igrača i završila u mreži. Prvi put Voždovac je pripretio u 23.minutu preko Nikolića, ali njegov slobodan udarac sa 20 metara završio je visoko preko gola. Jedini put na utakmici Dražić je odbrani Mladosti umakao u 29.minutu, ali je Krznarić na vreme istrčao i omeo napadača gostiju, koji je sa loptom otišao isuviše u levu stranu, a potom veoma loše šutirao, visoko preko gola. Do kraja poluvremena svoje udarce sa 20 metara oprobali su Bojović sa jedne i Marinković sa druge strane, ali u oba slučaja čuvari mreže su bili sigurni i sačuvali svoj gol.

Drugo poluvreme je proteklo u potpunoj dominaciji domaćih, koji su poslednjih pola sata utakmice imali i brojčanu prednost. Nedostajalo je malo sreće da se Milan Bojović proslavi na ovoj utakmici, jer je u toku drugog poluvremena, dva puta pogodio stativu. Jedino sto su gosti uradili u ovom delu igre, bio je udarac Mihajlova u 50.minutu sa 25 metara udaljenosti, koji je završio pored gola. Posle velike gužve ispred gola gostiju, u 58.minutu, Bojović je bio najviši u skoku i glavom uputio pas prema Nenadu Gavriću, a on sa 12 metara udaljenosti uputio polulob, ipak lopta je završila sa spoljne strane mreže Popovićevog gola. Posle samo 15 minuta provedenih u igri, indisponirani vezni igrač Voždovca Ješić, dobio je dva žuta kartona i morao je da napusti igru. Posle ovoga detalja, svima na stadionu je bilo jasno da je gotovo nemoguće da gosti dođu do preokreta. Mladost je i dalje igrala veoma organizovano i stvarala šanse. Najpre je Odita u 73.minutu odlično šutirao sa 25 metara, a Popović krajnjim naporom izbio loptu u korner. Posle tog kornera, koji je izveo Pejović, na drugoj stativi u kaznenom prostoru gostiju, najviši u skoku bio je Bojović, čiji je udarac glavom pogodio stativu gola gostiju. Još jednu stativu Bojović je pogodio u 87.minutu. Bogdan Milošević je krenuo u solo prodor po desnoj strani i uposlio najboljeg strelca plavo-belih, koji odmah na prvu šutira sa ivice šesnaesterca, a lopta pogađa okvir gola.

Odlična igra i veoma važna tri boda za ekipu Nenada Milovanovića, koja se učvrstila na četvrtoj poziciji sa 33 boda, koliko ima i trećeplasirana Vojvodina uz utakmicu manje. Upravo ova dva rivala sastaće se u narednom 34.kolu Super lige Srbije, koje se igra sledećeg vikenda u Novom Sadu.