• jquery slideshow

MLADOST – JAVOR 0:1 (0:1)

Javor 4

Stadion: Gradski stadion u Čačku. Strelac: Stefan Dražić u 30. minutu. Žuti karton u ekipi Mladosti: Milosavljević u 43.

Mladost: NemanjaKrznarić, Igor Zonjić, Vladimir Golemić, Nemanja Milunović (kapiten), Miloš Crnomarković, Milan Radin, Miloš Adamović, Radomir Milosavljević, Ivan Pešić, Matija Ljujić, Predrag Živadinović. Igrali su još: Dušan Tešić, Matija Protić, Saša Jovanović i Igor Petrović.

Prvog dana memorijalnog turnira „Živorad Stanković Bija“ naš tim je poražen od Ivanjičana minimalnim rezultatom. Prva je Mladost mogla do vođstva kada Živadinović šutira malo pored stative u 13. minutu. Na isteku pola sata igre napadač Javora Dražić koristi idealan centaršut sa desne strane i glavom sa peterca šalje loptu u mrežu Krznarića. Pet minuta kasnije najbolja prilika za Lučance. Živadinović i Pešić su odigrali dupli pas a popularni „Živa“ je opet neprecizan – lopta je ovaj put otišla preko gola. U drugom delu igre Ivanjičani su pogodili prečku a odličnom intervencijom istakao se golman Krznarić. U nedelju od 17:30 časova plavo-beli će igrati utakmicu za treće mesto.

Na slici: Nemanja Milunović napušta teren nakon utakmice