• OSK_7165
  • OSK_7194
  • OSK_7239
  • OSK_7277
  • responsive slider jquery
  • OSK_7450
OSK_71651 OSK_71942 OSK_72393 OSK_72774 OSK_74255 OSK_74506
jquery gallery by WOWSlider.com v8.0

Pravila i raspored

Multimedija

Najave utakmica

Arhiva Vesti

Šesnaestina finala Kupa Srbije: Proleter-Mladost

Šesnaestina finala Kupa Srbije: Proleter-Mladost

18 septembar 2018
  U Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi održan je žreb za šesnaestinu finala Kupa Srbije. Fudbaleri Mladosti, za protivnika dobili su ekipu Proletera iz Novog Sada. Prema Kalendaru takmičenja FSS, termin za odigravanje ovog kola Kup-a je sreda 26.septembar, a domaćin ove utakmice biće Proleter. Voljom žreba ova dva protivnika u samo četiri dana odigraće dve međusobne utakmice. U subotu 22.septembra sastaju se u Lučanima u okviru 9.kola Super…
Procitaj još
OFK Bačka-Mladost 0:2(0:0)

OFK Bačka-Mladost 0:2(0:0)

16 septembar 2018
Stadion: Slavko Maletin „Vava“ Gledalaca: 2000 Sudija: Srđan Jovanović Strelci: Tumbasović  u 49`, Pejović (p) u 78` Žuti kartoni: Ilić, Mladenović (OFK Bačka), Pejović (Mladost) OFK Bačka: Zogović, Jovanović, Ilić, Bjeloš (od 15`Šubert), Grabež, Pantić M, Radinović, Gavrić (od 75`Đorić), Mladenović, Bajić F(od 60`Spremo) i Makarić. Mladost: Rosić, Andrić, Milošević, Sinđić, Leković, Pejović, Tumbasević, Radivojević (od 82`Markovski), Golubović (od 64`Odita) i Jovanović L(od 90`Dimić).            …
Procitaj još
Nikola Leković u plavo-belom dresu

Nikola Leković u plavo-belom dresu

14 septembar 2018
Iskusni levi bek Nikola Leković novo je pojačanje našeg kluba. Pored pozicije uz levu aut liniju, u svojoj karijeri igrao je i na pozicijama štopera i zadnjeg veznog igrača. Prilikom potpisivanja ugovora izrazio je zadovoljstvo što će nastupati za klub iz Lučana:                 Srećan sam zbog dolaska u Mladost. Klub je veoma dobro organizovan i sve funkcioniše na visokom nivou. Moje ambicije u potpunosti su se poklopile sa ambicijama kluba…
Procitaj još
Babić i Knežević u omladinskoj reprezentaciji

Babić i Knežević u omladinskoj reprezentaciji

14 septembar 2018
              Đorđe Babić i Damjan Knežević, članovi našeg kluba, branili su boje omladinske reprezentacije Srbije, u prijateljskom meču protiv odgovarajuće selekcije Indije. Utakmica je odigrana u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi, a tim Srbije sastavljen od igrača starosti do 19 godina, slavio je pobedu rezultatom 2:0(1:0).                 Đorđe Babić pružio je odličnu partiju u navalnom redu, dok je na golu siguran bio Damjan…
Procitaj još
Najmlađi članovi našeg kluba bodrili “Orlove” - foto

Najmlađi članovi našeg kluba bodrili “Orlove” - foto

11 septembar 2018
Najmlađi članovi našeg kluba, bodrili su reprezentaciju Srbije na meču 2.kola Lige nacija, koju je naš nacionalni tim igrao u Beogradu protiv Rumunije. Naš klub uključio se u akciju FSS i organizovano vodio više od 50 svojih najmlađih članova na utakmicu Lige nacija. Pioniri, petlići i članovi školice fudbala, zajedno sa svojim trenerima, bodrili su našu reprezentaciju na stadionu FK Partizan. Ovim je nastavljena tradicija organizovanog odlaska naših najmlađih selekcija…
Procitaj još
Dragan Rosić u mladoj reprezentaciji

Dragan Rosić u mladoj reprezentaciji

03 septembar 2018
Dragan Rosić, dobio je poziv selektora mlade reprezentacije Srbije Gorana Đorovića, za predstojeće kvalifikacione utakmice za EP 2019. u Italiji i San Marinu. Standardni čuvar mreže prvog tima FK Mladost, debitovao je u reprezentativnim selekcijama naše zemlje 2017.godine, a kao dokaz da njegove sjajne odbrane u Super ligi i Kupu Srbije, nisu prošle nezapaženo, stigao je i novi poziv selektora. Poziv Draganu Rosiću u reprezentaciju, veliko je priznanje i šefu…
Procitaj još
Mladost-Mačva 1:2 (1:1)

Mladost-Mačva 1:2 (1:1)

01 septembar 2018
Stadion: FK Mladost Gledalaca: 800 Sudija: Danilo Grujić Strelci: Pejović u 27`(P) za Mladost, a Gavrić u 19` i Obrovac u 81` za Mačvu Žuti kartoni: Odita, Jovanović P, Sinđić(Mladost),…
Rad-Mladost 1:1 (1:1)

Rad-Mladost 1:1 (1:1)

26 avgust 2018
Stadion: Kralj Petar Prvi Gledalaca: 1000 Sudija: Milan Ilić Strelci: Marinković u 13` za Rad, a Lazar Jovanović u 32` za Mladost Žuti kartoni: Marinković, Perendija, Živković, Mladenović, Šipčić(Rad), Jovanović…
Mladost-Zemun 2:1(0:1)

Mladost-Zemun 2:1(0:1)

18 avgust 2018
Stadion: FK Mladost Gledalaca: 800 Sudija: Novak Simović Strelci: Odita u 63` i Radivojević u 70` za Mladost, a Stojković u 27` za Zemun Žuti kartoni: Tumbasević, Markoski, Pavlović(Mladost), Murajama,…
Plavo-beli dočekuju Zemun

Plavo-beli dočekuju Zemun

17 avgust 2018
             Fudbaleri Mladosti u subotu 18.avgusta u okviru 5.kola Super lige Srbije na svom terenu dočekuju ekipu Zemuna. Tim povodom u prostorijama kluba održana je…
Dinamo Vranje – Mladost 1:3 (0:1)

Dinamo Vranje – Mladost 1:3 (0:1)

13 avgust 2018
Stadion u Surdulici Gledalaca: Sudija: Aleksandar Vasić Strelci: Suraka u 87` iz jedanaesterca za Dinamo, a Dimić u 30`, Tumbasević u 79` i Lazar Jovanović u 90` za Mladost Žuti…
Jovan Markoski ponovo u Lučanima

Jovan Markoski ponovo u Lučanima

10 avgust 2018
Novo pojačanje plavo-belih je vezni igrač Jovan Markoski, koji se kao superligaški igrač upravo afirmisao u Lučanima. Njegov kvalitet i ogromno igračko iskustvo, biće značajni za tim Mladosti u izazovima…