Rados Milovanović - slajd.787

Sremčević briljirao u reprezentaciji

Prvenstvo Evrope u konkurenciji kadeta, igrača rođenih 2006. godine i mlađih, održava se u Mađarskoj od 17.maja do 2.juna. Reprezentacija Srbije koju sa klupe predvodi Aleksandar Luković napravila je ogroman uspeh izborivši plasman u završnicu ovog takmičenja.

Mladi centarfor našeg kluba, Uroš Sremčević braniće boje srpske reprezentacije na ovom takmičenju. Biser omladinske škole FK Mladost, nastupom na ovom prvenstvu, potvrdio je da predstavljaju svetlu budućnost, ne samo našeg kluba, već i srpskog fudbala.

Reprezentacija Srbije nalazi se u grupi “B” gde će za rivale imati selekcije Slovenije (18. maja), Italije (21. maja) i Španije (24. maja). Pet prvoplasiranih nacionalnih timova sa ovog takmičenja će izboriti plasman na Svetsko prvenstvo, koje se održava ove godine od 10. novembra do 02. decembra.

Pročitano 436 puta
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

Ostavi komentar

Proverite da li ste uneli sve potrebne informacije gde je naznačeno (*). HTML kod nije dozvoljen.