Strelci: Žakula u 41` za OFK Bačku, a Šatara u 63` za Mladost

Žuti kartoni: Kaspars, Jovanović S, Ratković, Zdravković (OFK Bačka), Leković, Regan (Mladost)

OFK Bačka: Milojević, Paradjina, Mijatović, Zdravković (od 65` Jovanović S), Nedeljkovivć, Pantić (od 78` Kazačoks), Eskić, Žakula, Lakić-Pešić, Ratković (od 85` Ašćerić), Kaspars (od 73` Ivančević)

Mladost: Milović, Jovanović P, Šatara, Mićević, Leković, Regan, Ješić, Jovanović S, Radivojević, Kos (od 54` Odita) i Bojović.

Fudbaleri Mladosti odigrali su nerešeno 1:1 na gostovanju, protiv OFK Bačke. Domaći su poveli preko Žakule u 41, a plavo-beli izjednačili golom Šatare u 63. minutu. Bio je to meč u kome su oba tima želela tri boda, ali je posle 90 minuta igre utakmica završena bez pobednika. Mladost može više da žali za preostala dva boda, obzirom da je tokom meča imala više izglednih prilika.

Domaći su poveli golom Žakule krajem prvog poluvremena u 41. minutu. Pogotku je prethodila kardinalna greška odbrane plavo-belih. Mladost je izjednačila u 63.minutu, korner je izveo Radivojević, a Šatara bio najviši u skoku u kaznenom prostoru Bačke i glavom loptu sproveo u mrežu. Mogli u Lučanci i do pobede, ali nedostajalo je koncentracije u ključnim momentima, kada su velike šanse za gol imali Bojović i Saša Jovanović, pa je utakmica završena bez pobednika.