Strelci: Kos u 1` i Šatara u 90`za Mladost, a Lukić u 45`i Makarić u 54` za Radnik

Žuti kartoni: Samčović, Ožegović, Mićević (Mladost), Oreščanin (Radnik)

Mladost: Samčović, Leković, Šatara, Mićević, Jovanović P, Regan (od 46` Ožegović), Ješić (od 83` Odita), Cvetković (od 56` Radivojević), Jovanović L, Jovanović S i Kos.

Radnik: Кostić, Jokić, Stevanović, Bogdanovski(od 80` Radmanovac), Lukić(od 46` Subotić), Danoski(od 70` Spasić), Oreščanin, Jović, Đorđević, Кričak i Makarić(od 88` Milovanović).

Fudbaleri Mladosti odigrali su nerešeno 2:2 protiv Radnika iz Surdulice u utakmici 21.kola Linglong Tire Super lige Srbije. Plavo-beli su golove postigli u prvom i devedesetom minute igre, dok su golove primili iz kardinalnih grešaka na isteku prvog i početkom drugog poluvremena. Problemi oko izostanaka standardnih prvotimaca tima iz Lučana nastavili su se i na današnjem meču, ovoga puta stručni štab nije mogao da računa na Bojovića i Bahu. Mladost je odlično krenula i već u prvom minutu preko mladog Kosa došla u vođstvo. Kada se očekivalo da plavo-beli reše prvi deo igre u svoju korist, u prvom minutu nadoknade vremena, veliku grešku napravio je mladi golman Samčović, a Lukić sa metar udaljenosti poslao loptu u mrežu. Još jednu veliku grešku napravila je odbrana Mladosti na početku drugog poluvremena, pa je Makarić penal pretvorio u vođstvo svoga tima. Plavo-beli su potom još više napadali gol protivnika, da bi u 90. minutu Šatara bio najviši u skoku u kaznenom prostroru Radnika i doneo bod svom timu.