Žuti kartoni: Savić, Marin (Crvena zvezda), Jovanović L, Bojić, Pejović, Bojović, Leković (Mladost)

Crveni karton: Gobeljić (drugi žuti)

Crvena zvezda: Borjan, Gobeljić, Savić, Babić, Rodić, Jovičić (od 84`Gajić), Jovančić, Ben, Marin, Vukanović (od 61`Ivanić) i Joveljić (od 61`Pavkov).

Mladost: Rosić, P. Jovanović, Milošević, Šatara, Leković, Andrić, I. Jovanović (od 80`Pavlović), Pejović, Radivojević (od 87`Ristić), Bojić (od 84` Odita) i Bojović.

Fudbaleri Mladosti, kao gosti, poraženi su rezultatom 1:0 u duelu protiv Crvene zvezde u okviru 35.kola Super lige Srbije. Bio je to duel timova koji su imali rezultatski imperativ, domaćin da matematički potvrdi prvo mesto, a plavo-beli da ostanu u trci za evropsko takmičenje.

Još jednu potvrdu odlične forme i zaslužen status mladog reprezentativca, iskazao je golman Dragan Rosić, koji je u 67. minutu odbranio penal Benu. Ovo je drugi odbranjen kazneni udarac u samo tri dana mladom čuvaru mreže plavo-belih, jer je u prethodnom kolu zaustavio jedanaesterac napadača Partizana Gomeša. Tim iz Lučana ni na ovom važnom meču nije u svom sastavu imao sve igrače, jer je zbog povrede izostao iskusni Janko Tumbasević.

Mladost je odigrala veoma dobru utakmicu, posebno u prvom poluvremenu kada je propustila nekoliko velikih prilika za postizanje pogotka. Tim Nenada Milovanovića je zatvorio sve prilaze svome golu i znalački ugrožavao gol Borjana. Međutim, nedostatak sportske sreće i koncentracije u ključnim momentima, doveli su do toga da Mladost ne postigne pogodak na ovom meču. Najbolje prilike za postizanje gola u plavo-belom timu imali su Bojić dva puta, Andrić i Bojović. Mogućnost da napravi pozitivan rezultat Mladost je imala i u činjenici da je Crvena zvezda ostala sa igračem manje od 70. minuta. Međutim, plavo-beli se u tom odnosu snaga nisu snašli, već su i primili pogodak. Pored pomenutog penala, domaćin je svoju najbolju priliku na utakmici iskoristio u 82.minutu, kada je Pavkov postigao gol za pobedu.

Posle ovog kola Mladost ima još teoretske šanse za osvajanje nekog od mesta koje vodi u evropsko takmičenje, dok je Crvena zvezda matematički obezbedila titulu prvaka.