Strelci: Pejović u 30'(P) i 48'(P) i Radivojević u 57' za Mladost, a Matić u 75'(P)  za Vojvodinu

Žuti kartoni: Pejović, Andrić, Milošević I Tumbasević (Mladost), a Mitošević (Vojvodina)

Mladost: Rosić, Jovanović P, Milošević, Andrić, Leković, Pejović, Tumbasević, Radivojević(od 90' Pešić), Bojić(od 87' Sinđić), Pavlovići(od 74' Odita) i Bojović.

Vojvodina: Simić, Graovac, Saničanin, Veselinović, Devetak, Mitošević, Mesarović(od 46' Đurić), Đuričin(od 46' Zukić), Nešković, Gojkov(od 61' Srećković) i Matić.

Izabranici Nenada Milovanovića opravdali su ulogu favorita i zasluženo slavili pobedu na ekipom Vojvodine, rezultatom 3:1, u utakmici 33.kola plej-of grupe Super lige Srbije. Dvostruki strelac za plavo-bele bio je Aleksandar Pejović, dok je treći pogodak za tim iz Lučana postigao Vladimir Radivojević. Strelac jedinog gola za goste bio je Bojan Matić.

Od samog početka meča Mladost je krenula agresivno i stvorila veliki broj prilika, dok su se gosti opredelili za čuvanje svoga gola i pokušavali da prete iz kontranapada. Ipak, golman gostiju Simić i nedostatak koncentracije napadača lučanskog tima u ključnim momentima, doveli su do toga da prilike Radivojevića dva puta, Pejovića i Tumbasevića ne budu realizovane. Ipak, Mladost je došla u vođstvo u 30.minutu. Posle duže kombinacije plavo-belih, Mitošević je u svom kaznenom prostoru srušio Pejovića, a sudija opravdano dosudio najstrožu kaznu. Upravo je Pejović bio siguran izvođač sa bele tačke i doveo svoj tim u vođstvo. Slika na terenu se nije menjala ni posle postignutog gola, Mladost je i dalje stvarala šanse, a najbliži pogotku bili su ponovo Pejović i Bojović dva puta.

Odmah na početku drugog dela igre plavo-beli udvostručili su svoju prednost. U 48. minutu Saničanin je srušio Pavlovića, a Pejović ponovo bio siguran izvođač jedanaesterca. Nedugo zatim veliku priliku imao je Bojić, ali je njegov udarac glavom sa svega tri metra od gola, zaustavio golman gostiju. Potpunu terensku inicijativu, Mladost je krunisala trećim pogotkom u 57.minutu. Bojović je proigrao Bojića, a ovaj centrirao u kazneni gde se najbolje snašao Radivojević i poslao loptu u mrežu. Gosti su nešto aktivnije ka golu protivnika krenuli u poslednjih pola sata igre, što je dovelo do postizanja počasnog pogotka. U šesnaestercu domaćih Petar Jovanović srušio je Neškovića, a Matić sa bele tačke smanjio na 3:1. Do kraja utakmice Mladost je imala još nekoliko izglednih prilika, ali su Bojović i Tumbasević bili neprecizni, dok su gosti pripretili preko Mitoševića.

Na veliku radost navijača lučanskog tima, posle 33 odigrana kola plavo-beli “praznuju” na trećem mestu na tabeli Super lige Srbije. U narednom kolu fudbalere Mladosti očekuje težak ispit, jer gostuju u Beogradu ekipi Partizana.