• OSK_7165
  • OSK_7194
  • OSK_7239
  • OSK_7277
  • responsive slider jquery
  • OSK_7450
OSK_71651 OSK_71942 OSK_72393 OSK_72774 OSK_74255 OSK_74506
jquery gallery by WOWSlider.com v8.0

006-12  008-12

 

Velika želja našeg kluba, Predrag Luka, poslednjeg dana prelaznog roka postao je član Mladosti . Obe strane nisu krile zadovoljstvo postignutim dogovorom. Brzonogi krilni igrač, do sada je branio boje Mladog Radnika, Rada i Partizana, a pokušaće da svojim igrama pomogne Mladosti da izbori plej-of.

Prilikom potpisivanja ugovora, Luka je dao izjavu za naš sajt:

  • Izuzetno mi jedrago što sam stigao u redove Mladosti. Zadovoljan sam što sam došao u ovako organizovan klub i nadam se da ću u prolećnom delu prvenstva pomoći Mladosti da se domogne plej-ofa. Posebno bih hteo da istaknem zahvalnost šefu stručnog štaba Nenadu Milovanoviću koji je verovao u mene i istrajao u nameri da me dovede u Lučane.

Predsednik kluba Vladimir Đorđević, smatra da je Mladost napravila dobar potez:

  • Pre svega hteo bih da se zahvalim Predragu Luki što je od velikog broja superligaških ponuda izabrao naš klub. Smatram da će nam biti značajno pojačanje u ostvarenju našeg cilja koji smo zacrtali pre početka prvenstva, a to je plasman u plej-of. Mislim da će ova sredina njemu odgovarati i da će se uspešno vratiti fudbalu i dokazati da je nepravedno bio zapostavljen u predhodnom klubu.

Šef stručnog štaba Mladosti Nenad Milovanović, nije krio zadovoljstvo dolaskom Predraga Luke u redove plavo-belih:

  • Smatram da je Mladost dovela najveće pojačanje poslednjeg dana prelaznog roka, to je igrač Partizana Predrag Luka. Ja Luku pratim još iz vremena kada je igrao za Mladi Radnik. Prvi put gledao sam ga 2007.godine kada je tim iz Požarevca u okviru Srpske lige „Zapad“ gostovao u Bajinoj Bašti. Već tada sam imao želju da ga vidim u svojoj ekipi. Zanimljiva je priča, da je Luka kasnije, uvek bio fatalan za ekipa koje sam ja vodio. Ili je na tim utakmicama pstizao golove ili je nad njim bio napravljen penal. To je bilo na utakmicama Mladi Radnik-Metalac, zatim mi je dao gol na meču Borac-Rad, kada sam bio trener Čačana i na kraju, „kruna njegove karijere“, opet je dao gol mojoj ekipi kada sam vodio Napredak u utakmici protiv Partizana. Kada smo se juče vraćali sa priprema iz Makedonije i ujedno telefonski obavili prvi razgovor, istu ovu priču ispričao sam i Luki, a on mi je obećao da će mi sve to vratiti u dresu Mladosti. Očekujem da će se Luka dobro pripremiti i adaptirati na novu sredinu i da će nam mnogo, mnogo pomoći u našem cilju da zadržimo sadašnji status, a to je sedmo mesto. Mi nismo njega doveli da bi na njemu napravili transfer, mi transfere radimo sa mlađim igračima, on je igrač koji ima ime i prezime u ovoj ligi i od njega očekujemo kvalitet više za našu ekipu. Očekujem da se vrati u fudbalski život, igrao je kod svih trenera, osim u poslednje vreme i meni iskreno nije jasno zašto je to tako bilo. Nadam se da će Predrag Luka, ponovo biti onaj pravi i da će golmani širom zemlje ponovo strepeti od njega i da će Mladost zajedno sa njim ostvariti i svoje ciljeve.

Navijači Mladosti dočekali su u Lučanima, Predraga Luku uz muziku, nadamo se da će i njegova igra u prolećnom delu prvenstva biti „kao pesma“.

Pročitano 3335 puta
Ocenite ovaj članak
(8 glasova)

Ostavi komentar

Proverite da li ste uneli sve potrebne informacije gde je naznačeno (*). HTML kod nije dozvoljen.